KYOCERA AVX 08055A301JAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0003uF, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet4 페이지17년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.06%