KYOCERA AVX 08053D474KAT2A
0805 470NF Ceramic Multilayer Capacitor, 25 VDC, +85DEGC, X5R Dielectric, +/-10%
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
Newark
element14 APAC
Future Electronics
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+89.70%