KOA Speer WK73R2HTTE222J
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 2.2kΩ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Yageo GroupRC2512JK-072K2L
Res Thick Film 2512 2.2K Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC1218JK-072K2L
RC Series 1218 2200 Ohm 1 W ±5 % ±200 ppm/°C Surface Mount Thick Film Resistor
750mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 2.2kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRGS2010J2K2
Fixed Resistor, Thick Film, 0.75W, 2200ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 2000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity5-1625885-3
TE Connectivity 5-1625885-3 Metal film resistor 2.2 kΩ Axial 1 W 5%
설명
Wide 2010 (5025Metric) 1020 FIXED RESISTOR WK73R 0.098Lx0.197W 2.50mmx5.00mm 1W 2.2kOhm ±100ppm/C
Thick Film Resistors 1W, 2.2Kohm, 5%
2.2K¦¸ ¡À5% 1W ¡À100ppm/¡æ 1020 2.5mm*5mm*700¦Ìm