KOA Speer RN73R1JTTD91R0F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 91ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
대체 부품
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
0
Resistance
91 Ω
91 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Thin Film Resistors - SMD 91 ohm 1% 50 ppm
RES 91 OHM 1% 1/10W 0603
MFC 0603 1% PPM50 91R