KOA Speer RN73R1JTTD5600B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 560ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Upverter
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
48,790
Authorized Distributors
4
Resistance
560 Ω
560 Ω
560 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Thin Film Resistors - SMD 560 ohm 0.1% 25 ppm
560¦¸ ¡À0.1% 100mW ¡À25ppm/¡æ 0603 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm
RES, METAL FILM, 560R, 75V, 0.1W, 0603;