KOA Speer RN73H1JTTD2292B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 22900ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-13.15%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
29,991
Authorized Distributors
3
Resistance
22.9 kΩ
22.9 kΩ
Case/Package
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Metal Film, Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Res Thin Film 0603 22.9K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA3AEB223V
Res Thin Film 0603 22K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB2492V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 24900ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA3AEB243V
Res Thin Film 0603 24K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 22100ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 24300ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
설명
RN73H 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 22.9kOhm 0.1W 1/10W
RES 22.9K OHM 0.1% 1/10W 0603
22.9K¦¸ ¡À0.1% 100mW ¡À25ppm/¡æ 0603 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm
22.9K OHM .1% 25PPM 1/8W
MFC 0603 0.1% PPM25 22.9K