KOA Speer RN73H1JTTD10R0F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 10ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet2 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.22%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
13,621
Authorized Distributors
1
Resistance
10 Ω
10 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
RES 10 OHM 1% 1/10W 0603
Thin Film Resistors - SMD
MFC 0603 1% PPM25 10R