KOA Speer RN731JTTD8252B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 82500ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
IHS
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Stock
48,902
Authorized Distributors
2
Resistance
82.5 kΩ
82.5 kΩ
82.5 kΩ
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
설명
Thin Film Resistors - SMD 82.5kOhm,0603,0.1%,2 5ppm,63mW,50V
RES 82.5K OHM 0.1% 1/16W 0603
Rn731Jttd8252B25 |Koa Speer RN731JTTD8252B25
82.5K OHM .1% 25PPM 1/10W