KOA Speer RK73H2ETTD1542F
Res Thick Film 1210 15.4K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
데이터시트 및 문서
3개월간의 트렌드:
+0.00%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
14,740
Authorized Distributors
3
Resistance
15.4 kΩ
15.4 kΩ
15.4 kΩ
Case/Package
1210
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
공급망
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 15400ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
15.4K¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 1210 3.2mm*2.6mm*700¦Ìm