KOA Speer RK73H2BTTE3011F
Res Thick Film 1206 3.01K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
3개월간의 트렌드:
-77.72%
Stock
58,025
Authorized Distributors
2
Resistance
3.01 kΩ
3.01 kΩ
3.01 kΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
관련 부품
TE ConnectivityCRG1206F3K3
Res Thick Film 1206 3.3K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC1206FR-073K24L
Res Thick Film 1206 3.24K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC1206FR-072K74L
Res Thick Film 1206 2.74K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3010ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD 1/4watt 3.01Kohms 1%