KOA Speer RK73H1JTTD8252F
Res Thick Film 0603 82.5K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Upverter
element14 APAC
Garrett
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-7.82%
Resistance
82.5 kΩ
82.5 kΩ
82.5 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
관련 부품
Yageo GroupRC0603FR-0782K5L
Res Thick Film 0603 82.5K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0603FR-0782K5L
Res Thick Film 0603 82.5K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603FR-1082K5L
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 82500ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 82.5K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 80600ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 75000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
설명
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 82.5kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res, 82K5, 0.1W, Thick Film, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1JTTD8252F
RES, SMT, 0603, 82.5K Ohm ,+/-1%, +/- 100ppm, Thk<CA
0603 (1608Metric) 0603 RK73H 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 82.5kOhms ±100ppm/C