KOA Speer RK73B1JTTDD511J
Res Thick Film 0603 510 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
IHS
Datasheet2 페이지7년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.11%
Resistance
510 Ω
510 Ω
510 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
125 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 510ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
FIXED RESISTOR Molded Chip Resistor 5% 200ppm/C 510Ohm 100mW
510¦¸ ¡À5% 125mW ¡À200ppm/¡æ 0603 1.6mm*450¦Ìm