KOA Speer RK73B1JTTDD201J
Res Thick Film 0603 200 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
IHS
Datasheet2 페이지7년 전
Stock
35,848
Authorized Distributors
2
Resistance
200 Ω
200 Ω
200 Ω
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
125 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
Yageo GroupAF0603JR-07220RL
Res Thick Film 0603 220 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 196ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 191ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
MCR FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 210Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 215ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 205ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 200ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
FIXED RESISTOR Chip Resistor 5% 200ppm/C 200Ohm 100mW