KOA Speer RK73B1JTTD134J
Res Thick Film 0603 130K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
IHS
Datasheet2 페이지2년 전
Farnell
Garrett
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.26%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Resistance
130 kΩ
130 kΩ
130 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res Thick Film 0603 130K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 130KOhm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0603JR-07130KL
Res Thick Film 0603 130K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0603JR-07130KL
Res Thick Film 0603 130K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0603JR-07120KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 120kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
설명
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 130kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73B 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 130kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 130000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res, 130K, 5%, 0.1W, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1JTTD134J