Yageo Group CA064X223K1RACAUTO
Cap Ceramic Array 0.022uF 100V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C Automotive T/R
IHS
Datasheet19 페이지2년 전
Newark
Farnell
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.61%