Yageo Group C430C472J5G5TA7200
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0047uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet15 페이지2년 전
Electro Sonic
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-36.72%