Yageo Group C410C222K5R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0022uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet15 페이지2년 전
Newark
element14 APAC
Farnell
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+511%