Yageo Group C320C224K5R5TA
Radial C 220NF Ceramic Multilayer Capacitor, 50 V, +125DEGC, X7R Dielec, +/-10%
IHS
Datasheet19 페이지2년 전
element14 APAC
Farnell
Newark
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+11.29%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
31,077
Authorized Distributors
6
Capacitance
220 nF
220 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
PCB, Through Hole
Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
5.84 mm
5.84 mm
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
관련 부품
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.22uF X7R 10% LS=5.08mm
卤10% 50V 220nF X7R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS