Yageo Group C317C220J2G5TA7301
Ceramic capacitor, 22 pF, 200 V (DC), ±5 %, radial, pitch 5.08 mm, C0G, C317C220J2G5TA7301
IHS
Datasheet19 페이지2년 전
Burklin Elektronik
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+69.26%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
63,028
Authorized Distributors
6
Capacitance
22 pF
22 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Voltage Rating (DC)
200 V
200 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
5.08 mm
5.08 mm
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2009-07-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC315C220J5G5TA
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Yageo GroupC315C220K2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22pF C0G 10% LS=2.54mm
Yageo GroupC317C220K2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 22pF C0G 10% LS=5.08mm