Yageo Group C317C103K1R5CA
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125C Bulk
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet11 페이지20년 전
Newark
Sierra IC
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Stock
8,521
Authorized Distributors
0
Capacitance
10 nF
10 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
Surface Mount, Through Hole
Case/Package
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
5.84 mm
5.84 mm
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2000-07-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Through Hole Mount
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Through Hole Mount