Yageo Group C1210X106K3RACAUTO
Cap Ceramic 10uF 25V X7R 10% Pad SMD 1210 Flexible Termination 125C Automotive Medical T/R
IHS
Datasheet23 페이지2년 전
Newark
Farnell
element14 APAC
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-20.30%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Authorized Distributors
6
Capacitance
10 µF
10 µF
10 µF
Case/Package
1210
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
2.5 mm
2.5 mm
2.5 mm