Yageo Group C1210C222K1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2200pF X7R 1210 10%
IHS
Datasheet27 페이지2년 전
3개월간의 트렌드:
-81.37%