Yageo Group C1210C222J1GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2200pF C0G 1210 5%
IHS
Datasheet22 페이지2년 전
3개월간의 트렌드:
+28.95%