Yageo Group C1206C103M2RACAUTO
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 0.01uF X7R 1206 20% AEC-Q200
IHS
Datasheet26 페이지2년 전
Upverter
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-52.19%