Yageo Group C0805C102J1RACTU
SMD Comm X7R 0805 (2012Metric) Ceramic Capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm X7R ±5% 1000pF
IHS
Datasheet27 페이지2년 전
Datasheet4 페이지0년 전
Upverter
Newark
Farnell
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-15.27%
심벌풋프린트
SnapEDA
대체 부품
Price @ 1000
Stock
53,084
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 nF
1 nF
1 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %