Yageo Group C0805C101KBRACAUTO
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 100pF X7R 0805 10% AEC-Q200
IHS
Datasheet23 페이지2년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
22,921
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 pF
100 pF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0805
Voltage Rating (DC)
630 V
630 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
1.25 mm
1.25 mm
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-11-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
관련 부품
Yageo GroupC0805X101KCRACTU
Cap Ceramic 100pF 500V X7R 10% SMD 0805 125C Plastic T/R