Yageo Group C0603C680K5GAC7867
Cap Ceramic 68pF 50V C0G 1% SMD 0603 125°C Paper T/R
IHS
Datasheet19 페이지14년 전
Electro Sonic
JRH Electronics
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Capacitance
68 pF
68 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
1 %
10 %
Height
800 µm
800 µm
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 6.8e-05uF, Surface Mount, 0603
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Smd/Smt 68Pf 50V 10% 0603
0603 ceramic capacitor 50V 68pF 1% -/+30ppm/Cel ppm/C