Yageo Group C0603C470K2GALTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 4.7e-05uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet21 페이지2년 전
3개월간의 트렌드:
-0.54%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Stock
32,817
Capacitance
47 pF
47 pF
Voltage Rating (DC)
200 V
200 V
Tolerance
10 %
10 %