Yageo Group C052C103J1R5CA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 100V 0.01Uf X7R 5% Ls=5.08Mm
IHS
Datasheet10 페이지8년 전
Electro Sonic
Master Electronics
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Introduction Date2017-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Yageo GroupC052C103K1R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF X7R 10% LS=5.08mm
Yageo GroupC052C103K1R5CA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Through Hole Mount