ITT / Cannon MS3106F24-28S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지4년 전
Electro Sonic
3개월간의 트렌드:
Restocked
대체 부품
Price @ 1000
Stock
30
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Number of Positions
24
Mount
Cable
Cable
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Threaded
Threaded
Orientation
Straight
Straight
Contact Plating
Silver
Silver
Voltage Rating
250 V
250 V
Current Rating
22 A
13 A
13 A
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
ITT / CannonMS3106E24-28S
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
ITT / CannonMS3101R24-28S
ITT / CannonMS3101E24-28S
Amphenol Industrial97-3101A-32-8S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 30 POS Solder ST Cable Mount 30 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3106A24-28SX
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3101E24-28S
설명