ITT / Cannon MS3102E24-28PW
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지6년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-88.60%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
7
Authorized Distributors
4
Gender
Male
Male
Number of Positions
24
Mount
Panel
Panel
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Threaded
Threaded
Orientation
Straight
Straight
Contact Plating
Silver
Silver
Voltage Rating
Current Rating
22 A
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
ITT / CannonMS3102R24-28PY
ITT / CannonMS3102R24-28PW
ITT / CannonMS3102R24-28PX
Amphenol IndustrialMS3102E28-11S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 22 POS Solder Cup ST Box Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102R24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Solder Cup ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Solder Cup ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
설명
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP