ITT / Cannon KPT06E18-32S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 32 POS Solder ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지6년 전
Datasheet1 페이지10년 전
Datasheet36 페이지13년 전
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-88.70%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
1,020
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Number of Positions
32
Mount
Cable
Panel
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Bayonet
Bayonet
Orientation
Straight
Straight
Contact Plating
Gold
Gold
Voltage Rating
600 V
Current Rating
7.5 A
7.5 A
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2014-09-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Amphenol IndustrialPT06A-18-32S
Amphenol IndustrialPT06A18-32SW
MIL Series Connector, 32 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
AmphenolPT06A18-32SY
Amphenol IndustrialPT05A-18-32S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 32 POS Solder ST Box Mount 32 Terminal 1 Port
MIL Series Connector, 32 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT05A-18-32P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 32 POS Solder ST Box Mount 32 Terminal 1 Port
설명