ITT / Cannon KPT02E12-10PZ
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Solder ST Box Mount 10 Terminal 1 Port
IHS
Datasheet1 페이지6년 전
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Stock
1
Authorized Distributors
2
Gender
Male
Male
Number of Positions
10
Current Rating
7.5 A
7.5 A
7.5 A
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Amphenol IndustrialPT02A-12-10P(023)
MIL Series Connector, 10 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT02A-12-10PZ
AmphenolPT02W12-10P
Amphenol IndustrialPT02E-12-10P(027)
Circular MIL Spec Connector,Receptacles Aluminum Alloy 24.33mm*26.18mm
Amphenol IndustrialMS3112E12-8PY
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 8 POS Solder ST Box Mount 8 Terminal 1 Port
설명