ITT / Cannon CA3108R22-19S
MIL Series Connector, 14 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지6년 전
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+80.36%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
104
Authorized Distributors
3
Gender
Female
Female
Number of Positions
14
Mount
Cable
Cable
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Threaded
Threaded
Orientation
Right Angle
Contact Plating
Silver
Silver
Voltage Rating
50 V
Current Rating
22 A
22 A
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
ITT / CannonCA3106E22-19S
Circular Connector, CA Series, Straight Plug, 14 Contacts, Solder Socket, Threaded, 22-19
ITT / CannonCA3106F22-19SW
Circular Connector, CA, Straight Plug, 14 Contacts, Solder Socket, Threaded, 22-19
ITT / CannonCA3106E22-19SDN
설명
Conn Circular SKT 14 POS Solder RA Cable Mount 14 Terminal 1 Port
Connector Bayonet Coupling Socket 14 Position Solder Cup Right Angle Cable Mount 14 Terminal 1 Port