ISSI IS61NLP51236-200TQLI
SRAM Chip Sync Quad 3.3V 18M-Bit 512K x 36 3.1ns 100-Pin TQFP
Production
데이터시트 및 문서
HQonline
Datasheet37 페이지14년 전
Augswan
iiiC
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.47%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Case/Package
LQFP
LQFP
Number of Pins
100
Memory Type
RAM, SRAM
RAM, SRAM
Density
18 Mb
Address Bus Width
19 b
Access Time
3.1 ns
3 ns
Frequency
200 MHz
200 MHz
Interface
Parallel
Parallel
Min Supply Voltage
3.135 V
3.135 V
Max Supply Voltage
3.465 V
3.465 V
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.b.2.a
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.41
Introduction Date2003-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
관련 부품
SRAM Chip Sync Quad 3.3V 18M-Bit 512K x 36 3.1ns 100-Pin TQFP T/R
SRAM Chip Sync Quad 3.3V 18M-bit 512K x 36 3ns 100-Pin TQFP Tray