ISSI IS61NLP25618A-200TQLI
SRAM Chip Sync Dual 3.3V 4M-Bit 256K x 18 3.1ns 100-Pin TQFP
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet29 페이지18년 전
Mouser
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.b.2.a
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.41
Introduction Date2005-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
SRAM Chip Sync Dual 3.3V 4.5M-Bit 256K x 18 3.1ns 100-Pin TQFP
SRAM Chip Sync Quad 3.3V 4M-Bit 128K x 32 3.1ns 100-Pin TQFP
SRAM Chip Sync Single 3.3V 4Mbit 128K X 36 3.1ns 100-Pin TQFP T/R
4.5Mb £¨128K x 36£© 128 k x 36 3.135V 360mA 3.465V 200MHz Parallel TQFP-100 20mm*14mm*1.4mm
3.3V 128K x 36 Synchronous PipeLined Burst SRAM w/3.3V I/O
3.3V 128K x 36 Synchronous Pipelined Burst SRAM with 2.5V I/O
설명
e3 Surface Mount Tray SRAM - Synchronous SDR ic memory 200MHz 3.1ns 1.6mm 210mA