Idec HW1L-M2F11QD-R-120V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet62 페이지7년 전
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+388%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 40mm; Contact Configuration:DPST-1NO / SPST-NC; Switch Operation:On-(On); Voltage DC Nom:220V;
설명
IDEC Corporation HW1L-M2F11QD-R-120V Pushbutton switch, Extended bezel, Illuminated, LED, 1NO-1NC, Mom, Red, 120VAC
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F11QD-R-120V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round Red 1NO-1NC Contact 120V AC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
PUSHBUTTON, MOM, RED, EXT, 120V DIRE