Idec HW1L-MF2F11QD-R-24V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Master Electronics
Datasheet62 페이지13년 전
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3개월간의 트렌드:
+100%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PUSHBUTTON, HW SERIES, PLASTIC BZL, FLUSH, ILLUM, LED, 1NO-1NC, MOM, WHT, 24VDC
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW2L-M1F11QD-W-24V
설명
IDEC Corporation HW1L-MF2F11QD-R-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Shroud, Illum, LED, 1NO-1NC, Mom, Red, 24VDC
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-MF2F11QD-R-24V
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round Red 1NO-1NC Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
PUSHBUTTON, MOM, RED, EXT, 24V DIREC