Idec ALW29911D-G-24V
22MM Pushbutton Illuminated, Corrosion Resistant Octagonal Chrome Plated Bezel
데이터시트
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet40 페이지20년 전
Master Electronics
Sager Electronics
Switches Unlimited
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-38.43%
관련 부품
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount