Idec ALW29902D-G-24V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALW29902D-G-24V
데이터시트
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet41 페이지11년 전
Sager Electronics
Switches Unlimited
Electro Sonic
Lectro Components
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
관련 부품
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
22MM PUSHBUTTON ILLUMINATED, CORROSION RESISTANT OCTAGONAL CHROME PLATED BEZEL
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALFW212620D-Y
설명
Switch Push Button N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round Green 2NC Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Grn, Ext, 24V Direc