Idec ALW29911D-A-24V
Extended Round Button Momentary Contact DPST 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 37mm*30mm
데이터시트
데이터시트 및 문서
Master Electronics
Datasheet41 페이지11년 전
Sager Electronics
Switches Unlimited
Electro Sonic
Lectro Components
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
PUSHBUTTON, MOM, AMB, EXT, 120V DIRE 1NO/1NC CONTACTS, DIRECT VOLTAGE LED, 30mm MOUNTING
PUSHBUTTON, TWTD SERIES, 30MM, EXT W/SHROUD, ILLUM, 1NO-1NC, MOM, 24VAC/DC, AMBER
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
설명
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALW29911D-A 24V
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round Amber 1NO-1NC Contact 24V AC24V DC
IDEC Corporation ALW29911D-A-24V Idec Push Button Amber Momentary
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
PUSHBUTTON, MOM, AMB, EXT, 24V DIREC
제조업체 별칭
  • IDEC Corporation
  • IDC
  • IDEC CORP
  • Idec Izumi Corporation
  • IDEC Semiconductor
  • IDEC ELECTRONICS
부품 번호 별칭
이 부품은 다음과 같은 대체 부품 번호로 알려져 있을 수 있습니다.
  • ALW29911D-A 24V