Idec ALD29911DN-A-120V
Pushbutton, Mom, Amb, Ext, 120V Dire 1NO/1NC Contacts, Direct Voltage Led, 30MM Mounting
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet30 페이지14년 전
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
관련 부품
Extended Round Button Momentary Contact DPST 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 37mm*30mm
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
PUSHBUTTON, ILLUMINATED, 1NO-1NC, MOM, SQUARE EXTENDED, AMBER, 24V DIRECT, INCANDESCENT
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
설명
30Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALD29911DN-A-120V
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount