HIROSE ELECTRIC DF1BZ-24DP-2.5DS
Connector Wire to Board Shrouded Header 24 Position 2.5mm Solder Right Angle Through Hole
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%