HIROSE ELECTRIC DF1BZ-22DP-2.5DS
Connector Wire to Board Shrouded Header 22 Position 2.5mm Solder Right Angle Through Hole
IHS
Datasheet31 페이지4년 전
Master Electronics
Electro Sonic
TME
Hirose SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%