HIROSE ELECTRIC DF1BA-10EP-2.5RC
Connector Housing Wire to Board Plug 10 Position 2.5mm Straight Cable Mount Bag
NRND
IHS
Datasheet31 페이지4년 전
Master Electronics
Electro Sonic
3개월간의 트렌드:
-4.84%