HIROSE ELECTRIC DF1B-13ES-2.5RC
Connector Housing Wire to Board Receptacle 13 Position 2.5mm Straight Cable Mount Bag
IHS
Datasheet31 페이지4년 전
JRH Electronics
Hirose SCT
Sager Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%