Grayhill 71E30-04B12N
Rotary Switch, Metric Mount Shaft & Bushing, 30&DEG, 4 Deck
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet24 페이지11년 전
Datasheet14 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive