Grayhill 71B30-04-1-12N-C
Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet24 페이지11년 전
Datasheet1 페이지11년 전
Datasheet14 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Grayhill71E30-03A12N
Rotary Switch, Metric mount shaft & bushing, 30° , 3 deck, 1 pole/deck, 12 po
설명
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 115V