Eaton UP1B-150-R
Inductor Power Wirewound 16uH/15uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 174.7mOhm DCR T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지10년 전
Datasheet7 페이지19년 전
Datasheet6 페이지18년 전
Master Electronics
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+6.69%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
공급망
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Ind Power Wirewound 15uH 15% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.3A T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5039