Diodes Inc. SMCJ30A-13-F
Tvs Diode, 1.5Kw, 30V, Unidir, Smc Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMCJ30A-13-F
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
HQonline
Datasheet6 페이지11년 전
TME
Diodes Inc SCT
iiiC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+11.79%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
35.1 V
35.05 V
35.05 V
Clamping Voltage
48.4 V
48.4 V
48.4 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
31 A
31 A
31 A
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-20
LTD Date2021-07-20
관련 부품
BournsSMCJ28A
TVS Diode, SMCJ, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ30A
31A 48.4V 1.5kW 33.3V Unidirectional 30V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
onsemiSMCJ30A
Diode TVS Single Uni-Dir 30V 1.5KW 2-Pin DO-214AB T/R
5Ã×A 33.3A 45.7V 31.4V 28.2V 34.7V Unidirectional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
LittelfuseTPSMC33A
TPSMC Series - Surface Mount, 1500W TVS Diode-AEC-Q101 Qualified, 28.2V, 45.7V, DO-214AB, RoHS
onsemiSMCJ28A
SMCJ Series 1500 W Uni-Directional 45.4 V TVS Diode - DO-214AB
설명
TVS Diode, SMCJ Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
1500 W 30 V Uni-Directional SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AB